Wikitude World Browser

Wikitude World Browser 5.0.2

Rzeczywistość rozszerzona czyli wzbogać realny świat cyfrową informacją

Zalety

  • Realne wdrożenie rzeczywistości rozszerzonej

Wady

  • Brak

Doskonały
9

Wikitude World Browser to darmowa aplikacja dzięki której możesz wypróbować możliwości jakie roztacza przed Tobą rzeczywistość rozszerzona. Jest to technika dodająca do realnego świata dane cyfrowe.

Rzeczywistość rozszerzona ma miejsce wtedy gdy na ekranie komórki podczas oglądania pomnika możesz wyświetlić dane na jego temat lub poznać najbliższe zabytki i interesujące miejsca w zwiedzanej przez Ciebie okolicy. Dzięki Wikitude World Browser to wszystko staje się możliwe. Jest to program, który używa rzeczywistości rozszerzonej (augmented reality) aby wyświetlić na ekranie znaczniki i opisy naniesione na miejsca lub obiekty, które zostały zlokalizowane dookoła ciebie.

Działanie Wikitude World Browser jest zadziwiająco proste. Wystarczy wybrać źródło informacji, włączyć kamerę w telefonie i "zeskanować" okolicę. Już po chwili zobaczysz znaczniki naniesione na ekran telefonu na realne miejsca i obiekty, które znajdują się w Twoim otoczeniu. Wśród dodatkowych funkcji Wikitude World Browser znajdziesz możliwość wyszukiwania innych ciekawych miejsc lub punktów oraz tworzenia marszrut przy pomocy Google Maps.

Wikitude World Browser to darmowy program opisujący realne miejsca przy pomocy cyfrowej informacji. Teraz dzięki rzeczywistości rozszerzonej Twoje wycieczki mogą być o wiele bardziej pouczające.

Wikitude World Browser

Download

Wikitude World Browser 5.0.2

Opinie użytkowników o Wikitude World Browser